لبخند هالیوودی و تاثیر آن در زیبایی

لبخند هالیوودیلبخند هالیوودی یکی از فوق العاده ترین تکنیک های دندانپزشکی است که تاثیر بسزایی در زیبایی چهره افراد دارد. همانطور که می دانید صورت یکی از مهم ترین بخش های بدن است که می تواند تاثیرات مثبت و منفی عملکرد ذهن را به نمایش بگذارد. یکی از این عملکرد ها لبخند است که به چهره افراد جذابیت خاصی می دهد. از جمله نقاط قوت هر لبخند داشتن دندان های مرواریدی و یک دست است که سبب زیباتر شدن خنده و صورت می شود. برای دریافت مشاوره جهت انجام جراحی زاویه سازی صورت و عمل بوکال فت می توانید به کلینیک دکتر مانی آرش راد مراجعه کنید.

بدون شک تعداد افرادی که دندان های زیبا و بی نقص دارند خیلی زیاد نیست و همین امر سبب ظهور لبخند هالیوودی شد. ممکن است تصور کنید تعداد افرادی که دندان های زیبا و یک دست دارند کم نیست اما به هر حال اندازه، نوع ردیف بودن و رنگ دندان ها به دلیل خوردن انواع غذا و خوراکی با تغییراتی همراه است. ولی این که به چه روش هایی می توان از مزیت لبخند هالیوودی بهره برد سوالی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت؛ پس با ما همراه باشید.

جهت دریافت خدمات جراحی دندان عقل نهفته وارد لینک روبرو شوید: جراحی دندان عقل نهفته

لبخند هالیوودی و تاثیر آن در زیبایی

آشنایی با لبخند هالیوودی

زیبایی صورت به عوامل زیادی بستگی دارد ، فرم چشم ها، حالت ابروها، قالب چهره، خطوط صورت، حالت لب و لبخند و… که هر یک می توانند به نوبه خود در زیبایی افراد تاثیر گذار باشند. در این میان برخی تغییرات به واسطه دخالت های انسانی که به آن جراحی زیبایی صورت می گویند انجام می پذیرد و می توان آن ها را جز تغییرات مثبت معرفی نمود.

لبخند هالیوودی برگرفته از زیبایی لبخند بازیگرانی است که در هالیوود فعالیت دارند و به روش های متفاوت دندان های زیبا و یک دست خود را به نمایش می گذارند. بدون شک همه از تاثیر دندان ها بر روی لبخند و چهره آگاه هستیم اما به چند روش می توان صاحب دندان های مرواریدی و زیبا شد؟ چگونه می توان شفافیت و ماندگاری برای داندان ها ایجاد نمود؟ پاسخ به این سوالات تنها از طریق مراجعه به یک منبع معتبر امکان پذیر است.

در مورد لبخند لثه ای اینجا بخوانید

روش های انجام لبخند هالیوودی

با توجه به موارد عنوان شده، روش های داشتن لبخند هالیوودی بسیار متعدد می باشد و در هر روش بنا بر اصول و استانداردهای خاصی این اقدامات انجام می شود. یکی از عامیانه ترین روش ها استفاده از کامپوزیت و یا روکش سرامیکی است که جلوه و نمای ویژه ای به دهان و دندان خواهد داد. اما این روش ها ماندگاری زیادی ندارند و تنها می توانند در بازه زمانی کوتاه مدتی شفافیت و روشنی خاصی به دندان ها بدهند. علاوه بر این گاهی به دلیل تراش و پولیش نامناسب فرم غیر طبیعی به دندان ها داده می شود.

لبخند هالیوودی و تاثیر آن در زیبایی

جهت دریافت خدمات جراحی فک وارد لینک روبرو شوید: جراحی فک

لبخند هالیوودی با لومینیرزها

نارضایتی برخی افراد از روش های عنوان شده سبب ورود روش جدیدتری به نام لومینیرزها به علم دندان پزشکی شد که بدین ترتیب با استفاده از این روش دندان ها به بهترین شکل ممکن ترمیم می شوند. در نهایت به واسطه روکش سرامیکی که طراحی و تولید آن توسط یک شرکت آمریکایی انجام می شود لبخند هالیوودی طبیعی و جذابی را ارائه می دهد که از محبویت زیادی برخوردار است.

طرح لبخند با لمینت

لبخند بازیگران هالیوود یکی از وسوسه کننده ترین مواردی است که سبب می شود افراد نگاه دقیق تری به دندان های خود داشته باشند. البته برخی افراد بدون توجه به هزینه و تنها به دلیل ترس از درد ناشی از ایجاد لبخند هالیوودی این کار را انجام نمی دهند.

طرح لبخند با لمینت به هیچ عنوان دردی را به همراه ندارد و می توانید با خیال راحت آن را انجام دهید. البته گاهی به دلیلی وجود خرابی های دندان نیاز به تراش است که ممکن است حین تراش دندان روی لثه و پایه دندان فشاری را احساس کنید که از قبل به وسیله داروهای بی حسی این مشکل نیز برطرف خواهد شد. استفاده از لمینت برای داشتن یک طرح لبخند فانتزی مزایای زیادی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. از بین بردن فاصله های طبیعی بین دندان ها
  2. برطرف نمودن نواقصی همچون کج بودن یا شکستگی
  3. رفع مشکلات مربوط به لثه های بزرگ و کوچک دارای نا همواری
  4. هماهنگ کردن خطوط دندانی برای روی هم قرار گرفتن
  5. مخفی نمودن مشکلات ظاهری دندان و یکدست شدن رنگ آن

طرح لبخند وینر پرسلاین

در سال های اخیر پیشرفت علوم و تکنولوژی سبب ورود ایده های نو به دنیای پزشکی شده و در این میان روش های زیبا سازی پوست، مو و دندان نیز بی بهره نمانده اند. روش وینر پرسلاین به عنوان محبوب ترین نوع ترمیم دندان شناخته شده است که با انجام آن کلیه نواقص دندان از نظر رنگ و کجی ترمیم می شود و در نهایت شما صاحب یکی از زیباترین لبخندهای هالیوودی می شوید. از عمده دلایل پر طرفدار بودن این روش می توان به برطرف نمودن کلیه مشکلات دندان ها اشاره کرد به شکلی که فرم کلی آنها تغییر خواهد کرد.

جهت دریافت خدمات لیفت سانترال لب وارد لینک روبرو شوید: لیفت سانترال لب

طرح لبخند کامپوزیت

با وجود اینکه کامپوزیت از جنس سرامیک است اما به نسبت لمینت و دیگر روش ها ماندگاری کمتری دارد. از این رو شما می توانید این روش را با قیمت کمتری انجام دهید، البته لازم به ذکر است که کیفیت و دوام مواد اولیه آن می تواند به سادگی و خوبی از دندان های شما مراقبت کند.

مدل دندان خرگوشی

با وجود اینکه مدل دندان خرگوشی جز روش های داشتن لبخند هالیوودی نیست، اما به دلیل پرطرفدار بودن یکی از ایده های جذاب برای داشتن لبخند زیبا به حساب می آید. در این روش دو دندان جلو کمی بلند تر از سایز معمول فرم دهی می شوند از این رو با نیم باز ماندن دهان نیز بخش کمی از دندان مشخص است، همچنین در فرم کلی لب بالا نیز تاثیر گذار می باشد.

روش انجام لبخند هالیوودی

پس از انتخاب هر یک از موارد عنوان شده می بایست وارد مرحله قالب گیری شوید و فرم کلی دندان های شما بررسی شود. در گام بعدی باید رنگ دندان های خود را در میان طیفی از انواع رنگ های موجود انتخاب نمایید و در نهایت پس از آماده شدن، قالب به خوبی روی دندان های شما قرار می گیرد.

لبخند هالیوودی و تاثیر آن در زیبایی

جهت دریافت خدمات جراحی دندان عقل وارد لینک روبرو شوید: جراحی دندان عقل

مهم ترین نکات درباره طرح لبخند هالیوودی با لمینت

برخی افراد تصور می کنند که انجام لمینت نیاز به جراحی دارد این در حالی است که لمینت ها بدون نیاز به هیچ اقدام خاصی روی دندان شما قرار می گیرند و می توانید به سادگی از آن ها استفاده نمایید. البته گاهی ممکن است فرم اصلی دندان شما به گونه ای تناقض آمیز باشد که در این حالت ابتدا مشکل آن به واسطه تراش زدن برطرف می شود و سپس لیمنت ها روی دندان قرار می گیرند. گفتنی است تنها در صورتی که دندان شما از قبل پوسیده یا کج باشد و لیمنت ها قادر به قرار گرفتن درست روی آن نباشد به تراش زدن نیاز دارید.

با استفاده از لمینت می توانید لبخند هالیوودی ماندگاری را داشته باشید و بدین ترتیب در همه جا با اعتماد به نفس بالا حضور پیدا کنید. برای این کار لازم است یکی از طیف های رنگی سفید را برای دندان خود انتخاب نمایید. با وجود اینکه اغلب افراد رنگ سفید را برای انجام لمینت انتخاب می کنند اما باید بدانید که رنگ سفید روشن حس مصنوعی بودن را القا می کند پس سعی کنید متناسب ترین رنگ را انتخاب کنید.

به یاد داشته باشید که کیفیت مواد لمینتی به نوعی یک پوشش و محافظ سرامیکی است که از مقاومت بالایی به نسبت جنس اصلی دندان برخوردار است و همین امر سبب شده که در عین زیبایی، کیفیت و دوام بالایی نیز داشته باشد و به این ترتیب سلامت دندان های شما تا مدت ها تامین شود.

لبخند هالیوودی و تاثیر آن در زیبایی

جهت دریافت خدمات جراحی صورت وارد لینک روبرو شوید: جراحی صورت

قیمت لبخند هالیوودی

یکی از مهم ترین موارد در داشتن لبخند هالیوودی جذاب، میزان هزینه ای است که برای انجام این کار در نظر گرفته اید. بدون شک عوامل زیادی در این هزینه ها تاثیر گذار هستند که از مهم ترین آن می توان به روش انجام لبخند هالیووی اشاره کرد که در موارد فوق به آن ها اشاره داشتیم. رنگ دندان هالیوودی، چگونگی نصب و کارگذاری آن روی دندان با مواد مختلف، کیفیت مواد، میزان تخریب دندان و بازسازی آن و همچنین پزشکی که به آن مراجعه می کنید از مهم ترین عوامل سازنده در قیمت طرح لبخند هستند.

برای اطلاع دقیق از هزینه طرح لبخند ابتدا می بایست به پزشک مربوطه مراجعه نمایید و سپس با انتخاب یکی از مدل های عنوان شده و بررسی پزشک بر اساس فرم صورت اقدامات مربوطه را آغاز کنید، در ضمن کیفیت مواد مورد استفاده بسیار مهم هستند پس بهتر است در بهترین نوع مواد را با ماندگاری بالا انتخاب نمایید.

نتیجه گیری

داشتن لبخند زیبا علاوه بر شفافیت دندان نیازمند صاف و یک ردیف بودن آن ها است، گاهی ممکن است دندان شما از نظر رنگ و جنس هیچ مشکلی نداشته باشد اما نحوه قرار گرفتن آن ها در کنار هم به گونه ای باشد که زیبایی آن به چشم نیاید؛ به همین دلیل می توانید از روش ارتودنسی بهرمند شوید. روشی که مدت زمان زیادی برای ایجاد تغییرات نیاز دارد اما روند تغییرات در آن به حدی کند است که متوجه بروز هیچ مشکلی نخواهید شد و نتیجه کار رضایت بخش خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع جراحی‌های زیبایی و هزینه آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

نوشته های مرتبط
فهرست
Call Now Button